Motylki listy piszą

Dzieci z grupy ,,Motylków" w roku szkolnym 2017/2018 biorą udział w projekcie „Wymiany pocztówkowej” z  przedszkolami z całej Polski. Akcja polega na wysyłaniu i, oczywiście, otrzymywaniu pocztówek. Dzieci z naszej grupy otrzymały już dużo pozdrowień z całej Polski. Wspólnie z ciocią oglądały, czytały, podziwiały piękno naszej Ojczyzny na widokówkach. Motylki również chciały się pochwalić pięknem naszego miasta.  Pojechały  więc  na pocztę  Dowiedziały się tam, jak wygląda droga listu od nadawcy do adresata oraz wysłały swoje pocztówki. Dziękujemy wszystkim przedszkolom za piękne kartki i serdecznie pozdrawiamy. Może kiedyś uda nam się pojechać do innego miasta i spotkać z koleżankami i kolegami z innego regionu?