Dzień Chłopaka w Biedronkach

30 września 2021 r. z okazji Dnia Chłopaka cała grupa pojechała na wycieczkę do Kamilówki. Zostaliśmy tam zaproszeni przez babcię jednego z naszych kolegów - Szymona. Przy okazji zwiedziliśmy Skansen Niebowo w Wincentynowie oraz Geopark w Sławnie. W skansenie oglądaliśmy stare narzędzia i zabawki, których używali nasi pradziadowie. W Geoparku zobaczyliśmy wyrobisko, w którym znaleziono szkielety dinozaurów. Głodni, jak wilki "wylądowaliśmy" u babci Szymona, która, jak wszystkie babcie, najpierw nas nakarmiła (pysznymi bułeczkami z jagodami oraz ciastem z truskawkami) i napoiła a potem przystąpiliśmy do wyrabiania ciasta na chleb. W wolnej chwili karmiliśmy zwierzątka na podwórku i hasaliśmy na łące. Do przedszkola wróciliśmy z własnoręcznie zrobionymi, pachnącymi chlebkami. To był wspaniały, pełen wrażeń dzień.