Wycieczka do Sadów Klemensa

7 czerwca 2023 r. dzieci z grupy "Biedronek" i "Mrówek" wybrały się na wycieczkę do Sadów Klemensa. Przedszkolaki przekonały się, że czekało tu na nich wiele wspaniałych atrakcji takich jak: ogromna piaskownica, leśny tor przeszkód, labirynt, klockownia, przejażdżka kolejką, zabawy na dmuchańcach, zabawy w ażurowym jabłuszku, odpoczynek na hamakach. Podsumowaniem tych atrakcji był warsztat edukacyjny „Leśna przygoda”, podczas którego dzieci mogły poznać bliżej świat przyrody i zwierząt zamieszkujących lasy, a jednocześnie miały możliwość wykonania własnego zwierzątka z plastrów brzozy. To była doskonała zabawa, dzieci wróciły zmęczone, ale szczęśliwe.