Moja ulubiona bajka

W maju ogłoszony został w przedszkolu  konkurs pt. „Moja ulubiona bajka”. Celem konkursu było przybliżenie i zainteresowanie dzieci literaturą,  rozwijanie wyobraźni i pomysłowości  dzieci poprzez prace plastyczne oraz odczuwanie radości z tworzenia, działania plastycznego. Tym razem postawiliśmy na samodzielne wykonanie prac przez dzieci i tę samodzielność nagrodziliśmy. Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Jan J. gr. III i Basia H. gr. IV

II miejsce: Patrycja G. gr. III i Kornelia G. gr. IV

III miejsce: Stanisław B. gr. I, Laura R. gr. I i Wiktoria K. gr. IV

IV miejsce: Milena B. gr. III, Jakub F.-K. gr. III, Alan P. gr. III oraz Amelka S. gr. IV, Weronika S. gr. IV, Alicja K. gr. IV

Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.