"Teatr cieni baśni Andersena"

ŁÓDŹ - SCENA MONOPOLIS
Dnia 15.03.2024 r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola pojechały na wycieczkę do Łodzi - SCENA MONOPOLIS - na spektakl
pt. „Teatr cieni baśni Andersena”. Obejrzane przedstawienie ukazało nową odsłonę ponadczasowych baśni, których piękno oczarowywało kolejne pokolenia. Dzieci obejrzały trzy opowieści w artystycznej oprawie: „Brzydkie kaczątko”, „Małą syrenkę” oraz „Calineczkę”, mające moc rozwijania wyobraźni, empatii i wrażliwości. Kolorowe cienie znanych postaci połączone były z sugestywną grą aktorską i wspaniałym lektorem. Na scenie pojawiła się też postać Hansa Christiana Andersena, by przybliżyć dzieciom nie tylko baśnie, ale także swoją ciekawą historię. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajeczne kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Dzieci szczęśliwe i pelne wrażeń wróciły do przedszkola na pyszny obiadek.