Zaprzyjaźnione przedszkole z Krośniewic

IMG-20151207-02577
Już drugi rok trwa korespondencja z Przedszkolem Miejskim w Krośniewicach.
W tym roku piszą do siebie dwie grupy "Pszczółek". Z  naszego przedszkola to grupa 3, 4 - latków natomiast z przedszkola krośniewickiego to grupa integracyjna 5, 6 - latków. Nasza współpraca ma na celu m.in. przeciwdziałanie przejawom dyskryminacji wobec osób niepełnosprawnych, uwrażliwienie dzieci, rozwijanie empatii. Polega przede wszystkim na wymianie informacji dotyczącej przedszkolnego życia ale także na sprawianiu sobie miłych niespodzianek :) Nasza grupa przygotowała dla swoich koleżanek i kolegów plakat świąteczny do powieszenia w sali. Natomiast krośniewickie "Pszczółki" przysłały nam aniołki, które pięknie wyglądają na naszej choince  :) Może w okresie letnim uda nam się spotkać :)