Dzień Marchewki

27 października dzieci w grupie Pszczółek świętowały „Dzień Marchewki”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przebrane były w odcieniach koloru pomarańczowego. Na początek dzieci obejrzały prezentację o marchewce, z której dowiedziały się o budowie i wartościach zdrowotnych warzywa. Następnie zrobiły zdrowy sok  marchwiowy oraz wykonały piękne marchewkowe prace plastyczne . Za zaangażowanie każde dziecko otrzymało medal marchewkowy i balon w kolorze marchewki. Głównym celem tej akcji, było promowanie spożywania warzyw przez dzieci. Po takiej dawce witamin i zabawy na pewno wszystkie przedszkolaki będą zdrowe i uśmiechnięte.