Wizyta w bibliotece

Innowacja Pedagogiczna" Poznajemy zawody" - Bibliotekarz
Dnia 7 października dzieci z grupy "Mrówek" pojechały do BIBLIOTEKI 800-LECIA.
Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z tym magicznym dla nich miejscem. Była to pierwsza wizyta w tej bibliotece.
Z tematem spotkania zapoznała przedszkolaki pani bibliotekarka. Z wielkim zainteresowaniem dzieci oglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował ich dział dla najmłodszych. Dowiedziały się również co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. W trakcie pobytu w bibliotece dzieci malowały zakładkę do książki oraz mogły pobawić  się w "Sali Zabaw".  Na koniec spotkania pani bibliotekarka przeczytała dzieciom bajkę pt: "Obudzona królewna".

Kopiowanie i udostępnianie zdjęć bez pisemnej zgody administratora jest zabronione