25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. „Motylki” i „Pszczółki”  też uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki oglądając prezentację poznały historię  pluszowego misia, który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i przyjacielem nie tylko dzieci. Kolejną atrakcją były zabawy ruchowe przy znanych wszystkim piosenkach: „Stary niedźwiedź mocno śpi”; „Jadą, jadą misie”, „Jedzie pociąg z daleka…”. Były również zabawy z chustą animacyjną. Na zakończenie dzieciaczki za super zabawy otrzymały w nagrodę kolorowankę, a cała grupa dostała dyplom „Przyjaciele Pluszowego Misia”.