Konkurs matematyczny w Biedronkach

Dnia 12.03.2021 roku w naszej grupie odbył się Konkurs matematyczny pt. „Zabawa z matematyką”. Celem konkursu było rozwijanie u dzieci uzdolnień matematycznych, rozbudzanie w nich logicznego myślenia, kształtowanie dojrzałości emocjonalnej i umiejętności pokonywania trudności. Konkurencje matematyczne przygotowała ciocia Aneta. Dwa zespoły: chłopcy – dziewczynki rywalizowały między sobą, odważnie wykonywały zadania i radziły sobie z nimi doskonale. Nie było przegranych. Po kilku konkurencjach okazało się, że I miejsce zajęły ex aequo grupa dziewczynek i grupa chłopców. W nagrodę dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książeczki z kolorowankami oraz czekoladki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów matematycznych w przyszłości.