Zatrzymać lato 2019

Dnia 23 września 2019 r.  dzieci z grupy ,,Biedronek" brały udział w wydarzeniu artystyczno-ekologicznym  „Zatrzymać lato  - Grzybobranie" zorganizowanym przez PS 16 i MOK.  Dzieci integrowały się z innymi przedszkolakami podczas spotkania w Rynku Trybunalskim. Zaśpiewały tam wspólnie piosenkę  „Na grzyby", następnie korowód przeszedł ulicami miasta do amfiteatru miejskiego. Dzieci zaprezentowały na scenie swoje stroje oraz pokazały zrobioną przez całą grupę pracę -  grzyba  - GĄSKĘ . Przedszkolaki z dumą wyrecytowały swoje hasło o grzybobraniu ułożone specjalnie na tę okazję oraz rozwiązywały zagadki . Za tak wspaniały występ otrzymały dyplom I nagrodę dla całej grupy piłkę, grę planszową Ii materiały plastyczne.
Tekst E.B. zdjęcia E.B, A.W