Z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka „Pszczółki” zaprosiły do przedszkola swoich kochanych dziadków. Przygotowały dla nich inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka” oraz piosenki o babci i dziadku. Występ dzieci bardzo się gościom podobał. Po przedstawieniu były wspólne zabawy i poczęstunek przygotowany przez rodziców. Każde dziecko złożyło swoim dziadkom życzenia i wręczyło własnoręcznie wykonany upominek. W szatni przedszkola zorganizowana została wystawa prac dzieci, przedstawiająca portrety babć i dziadków. Świętowanie odbyło się w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczyło wszystkim wiele emocji i wzruszeń.