Przedszkole Samorządowe nr 26
w Piotrkowie Trybunalskim

15 minut dla kręgosłupa

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =

„Żeby prosty kręgosłup mieć, musisz tylko tego chcieć. Wiś więc często na trzepaku, biegaj chętnie w lesie, w parku. Na czworakach również chodź, bo ty jesteś sprytny ktoś!”.
Wiek przedszkolny to okres wzmożonego wzrostu organizmu dziecka. Ruch to nieodzowny element, poprawia zdrowie, rozwija ogólną sprawność fizyczną. W ramach programu „15minut dla kręgosłupa” i dbając o harmonijny rozwój dziecka, w każdej grupie prowadzimy codziennie zabawy ruchowe: ogólnorozwojowe, zapobiegające wadom postawy, ćwiczenia prawidłowej postawy ciała i ćwiczenia oddechowe.


Kopiowanie i udostępnianie zdjęć bez pisemnej zgody administratora jest zabronione.