"Rowerkiem do przedszkola"

W czerwcu 2023 r.w naszym przedszkolu został zorganizowany super konkurs „PRZEZ TYDZIEŃ ROWERKIEM DO PRZEDSZKOLA”. Po ilości rowerków na przedszkolnym parkingu widać, że przedszkolaki małe i duże z ochotą wzięły w nim udział. Codzienny przyjazd do przedszkola rowerkiem musiał być potwierdzony pieczątką.

W ramach tej akcji, która miała na celu promocję zdrowia i utrwalenia zasad bezpiecznego poruszania się rowerkiem w ruchu drogowy zorganizowano spotkania z przedstawicielami Straży Miejskiej i Policji. Dzieci i rodzice mieli możliwość 15 czerwca oznakowania swoich rowerów przez Straż Miejską, co na pewno zabezpiecza i odstrasza złodziei. Pani Sylwia i Pan Mariusz - policjanci z Komendy Miejskiej Policji - przypomnieli przedszkolakom podstawowe zasady bezpieczeństwa w domu, na ulicy, podwórku i podczas wakacji. Zwrócili szczególną uwagę na to, jak należy zachować się w stosunku do obcych, podczas ataku psa, w czasie pobytu nad wodą i oczywiście jak powinien być wyposażony nasz rower. Dużą atrakcją była możliwość oglądania samochodu policyjnego z bliska i chociaż na chwilkę stać się prawdziwym policjantem.

Po zakończeniu konkursu wszyscy uczestnicy zgodnie z zajętym miejscem otrzymali medal i drobny upominek. Sponsorami nagród był WORD i KOMENDA MIEJSKA POLICJI z Piotrkowa Tryb.
DZIĘKUJEMY !!!!!!

I miejsce- 5 stempelków:

Olivier S., Wiktor T., Kuba K., Staś L., Klaudiusz R., Alek A., Franek D., Aniela K., Maja M., Antoś U., Staś B., Szymek B., Marcel W., Olek T., Julia K., Zosia H., Zosia P., Ania K., Laura R., Wiktoria W., Kuba K., Olek J., Antek J., Szymek Cz., Piotruś G., Wiktor P., Wiktoria D., Amelia F., Magda D., Amelka C., Kornelia A.,

II miejsce – 4 stempelki:

Maja L.B., Pola W., Janek J., Marcel K.

III miejsce – 3 i mniej stempelków:

Janek A., Lila K., Kalina W., Iza H., Antoś J., Maks W., Natalia B., Alina R.

Ilość uczestników i przyznanych nagród pokazuje, że dbanie o zdrowie jest w naszym przedszkolu na pierwszym miejscu. . Dziękujemy przede wszystkim dzieciom, rodzicom, ale też ciociom ( Magdzie P., Asi Ż., Kasi Sz., Beacie Ł.,) i wujkowi Jarkowi za czynny udział w naszym konkursie.

GRATULACJE !!!!!!!!