Zajęcia otwarte w Pszczółkach

‌Dzisiaj 25 marca 2019 r. w grupie Pszczółek odwiedzili nas rodzice. Dzieci utrwalały angielskie słownictwo dotyczące różnych rodzajów pogody. Z radością zaprezentowaliśmy naszym gościom piosenki o ubraniach i pogodzie. Aby tego było mało Pszczółki lubią wszystko pokazać oraz naśladować różne dźwięki, więc na zajęciach wiał porywisty wiatr (woosh, wooosh), padał drobny deszczyk (Pitter, patter), było gorąco (hot) i zimno (cold) oraz raziło nas wiosenne słoneczko. Ochotnicy odegrali małą scenkę pogodową a pozostałe pociechy zgadywały jaka to może być pogoda. Pszczółki wiedzą też, jakie ubrania można założyć kiedy pada deszcz i wieje wiatr, a jakie kiedy świeci słonko i jest gorąco (oczywiście po angielsku) .
‌Dziękujemy rodzicom Pszczółek za udział w naszych zajęciach.

tekst: W.S.