13 stycznia 2023 r. w naszym przedszkolu odbył się BAL WARZYWNO - OWOCOWY.
Już od rana przedszkolaki były pięknie wystrojone w owocowych i warzywnych strojach. Były: marchewki, pietruszki, ogórki, dynie, winogrona, pomidorki, truskawki, arbuzy, a także wiele innych warzyw i owoców. A wszystko to dzięki zaangażowaniu rodziców
w przygotowanie kostiumów swoich pociech. Przedszkolaki bawiły się i tańczyły przy znanych i lubianych piosenkach o tematyce warzywno - owocowej. Uczestniczyły także w licznych konkursach (między innymi rozpoznawały po smaku dany owoc). Odbyły się tańce wybranych owoców i warzyw i oczywiście wybory króla i królowej balu ("arbuz" i  "jabłko"). Dzieci zostały nagradzane owocami. Było kolorowo, smacznie, wesoło i zdrowo - po prostu wspaniale!!!