Dnia 12.02.2024 r. odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Było to niezwykłe wydarzenie dla każdego dziecka. Tego dnia już od rana pojawiały się przeróżne postacie. Można było spotkać m.in. księżniczkę, Spider-mana, Batmana, policjanta, strażaka, jednorożca, wróżkę, czarodzieja . Pomysłowość rodziców oraz najmłodszych nie miała granic. Wszystkie stroje były wyjątkowe. Wystrój jadalni zamienionej w salę balową wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wspólnej zabawy. Przedszkolaki z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach oraz zabawach. Mamy nadzieję, że wszystkim podobało się podczas dzisiejszego balu.