Nowy rok przedszkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice!

01 września rozpoczynamy nowy rok przedszkolny.
Przypominamy, że Przedszkole jest czynne od 6:30 do 16:30.
Poniżej kilka zasad obowiązujących w naszej placówce.
  • Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 9:00, w przypadku gdyby miało przyjść później -  po godz. 9:00, prosimy o telefoniczne poinformowanie nas o tym fakcie – 44 733 90 39.
  • Prosimy, aby do Przedszkola  były przyprowadzane  dzieci zdrowe,  przez jednego,  zdrowego rodzica.
  • Rodziców przy wejściu do Przedszkola prosimy o zdezynfekowanie rąk oraz założenie maseczek.
  • Do szatani wchodzimy po 2 osoby, zachowujemy dystans społeczny, w stosunku do pracowników, innych rodziców i dzieci.
  • Dzieci z grupy I „maluszki” po przebraniu w szatni, mogą być wprowadzone przez rodzica na górę do sali, jednakże rodzic nie może pozostać w tej sali z dzieckiem. Z doświadczenia wiemy, że im krótsze rozstanie tym mniejsze łzy.
  • Rodzice dzieci z grup II, III, IV po przebraniu dziecka w szatni przekazują je pod opiekę personelowi, tak jak miało to miejsce dotychczas.
  • Prosimy wyjaśnić  dzieciom, żeby nie zabierały do przedszkola niepotrzebnych przedmiotów czy zabawek.
  • Prosimy,  przypominać  dzieciom o podstawowych zasadach higieny: unikanie dotykania oczu, nosa i ust, częste mycie rąk wodą z mydłem.
  • Prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci: chorych lub gdy w domu przebywa ktoś na kwarantannie czy też pozostaje w izolacji.
 Te zasady podyktowane są troską o zdrowie dzieci, rodziców i personelu.