ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019

W środę, 30 stycznia 2019 r.,  w Hali Relax, odbyła się impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla aktywnych przedszkolaków - ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019. Na tej imprezie nie mogło również zabraknąć naszych przedszkolaków, które już od dwóch lat, uczestniczą w  ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. Przez dwie godziny nasi mali sportowcy super się bawili spędzając aktywnie czas wraz ze sportowcami znanych klubów sportowych Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa. W imprezie uczestniczył również aktualny wicemistrz świata w zapasach - Mateusz Bernatek. Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangura (maskotki PRZEDSZKOLIADA.PL): dyplomy, medale i niespodzianki.