Dzień Dziecka w "Biedronkach"

Biedronki w „Dzień Dziecka” spotkała miła niespodzianka - malowanie na folii stretch. To świetna zabawa, która dostarczyła dzieciom głębokich bodźców dotykowych i wzrokowych tak bardzo ważnych w rozwoju człowieka. Takie zajęcia również rozwijają małą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię plastyczną, kreatywność naszych małych artystów. Po zajęciu dzieci wyruszyły w daleką drogę do Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w poszukiwaniu przygód!!!!! W programie był mini koncert „Śpiewający przyjaciele smoka” i przedstawienie wystawione przez studentów pt. „Przygody Smoka” Ten dzień był dniem samych atrakcji, które sprawiły przedszkolakom wiele radości.

Kopiowanie i udostępnianie zdjęć bez pisemnej zgody administratora jest zabronione.