Wycieczka do fryzjera

W dniu 22 lutego br. „Motylki” udały się na wycieczkę do zakładu fryzjerskiego. Dla wielu z nich było to całkiem nowe miejsce. Z ochotą siadały na fotelach i z uwagą słuchały pani fryzjerki, która opowiadała o swojej pracy. Przedszkolaki mogły zobaczyć i dotknąć używane w zakładzie narzędzia fryzjerskie. Duże zainteresowanie wzbudziły u dzieci takie urządzenia, jak parownica do włosów czy sauna fryzjerska. Z palety farb do włosów wybrały także kolory dla swoich mam. Na koniec podziękowały pani fryzjerce za umożliwienie nam odwiedzenia swojego miejsca pracy, a na pamiątkę pobytu w nim „Motylki” otrzymały znaczki odblaskowe.