"Biedronki" i "Mrówki" zwiedzają Komendę Policji

24 marca "Biedronki" i "Mrówki" odwiedziły Komendę Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Z dużą uwagą słuchały pani policjantki, która opowiadała o pracy policjanta. Oglądały i przymierzały kamizelkę, kask, pałkę, tarczę ochronną oraz ochraniacze. Dzieciom zaprezentowano jak pobierane są odciski palców - do tego zadania również nie zabrakło chętnych. Przyglądały się psom policyjnym, które pokazywały różne sztuczki. Na koniec przedszkolaki oglądały samochody policyjne, włączały sygnały dźwiękowe oraz wolały do głośnika "Stój, Policja!"
Dziękujemy serdecznie Funkcjonariuszom Policji z Komendy Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim za przeprowadzoną lekcję.

Kopiowanie i udostępnianie zdjęć bez pisemnej zgody administratora jest zabronione.