Do Hymnu 2020

10.11.2020 r. Wspólne świętowanie Odzyskania Niepodległości
10.11.2020 r. punktualnie o 11.11 w naszym przedszkolu odbyło się śpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji „Szkoła do hymnu 2020”. Celem akcji jest zachęcenie do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych. Oczywiście zgodnie z zaleceniami każda grupa śpiewała w swojej sali.
W tym roku grupa sześciolatków w ramach innowacji pedagogicznej prowadzonej przez nauczyciela współorganizującego kształcenie Magdalenę Plaskurę, zaśpiewała hymn za pomocą alternatywnych metod komunikacji „Makaton”. Innowacja pedagogiczna poświęcona jest propagowaniu alternatywnych metod komunikacji, uwrażliwieniu na potrzeby innych oraz rozwijaniu kompetencji komunikacyjnych wśród dzieci.