Przedszkole Samorządowe nr 26
w Piotrkowie Trybunalskim

Przedszkoliada 2020

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
    
13 lutego 2020 r. w Hali Relax  odbyła się kolejna impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków, czyli ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020, w której wzięły udział nasze przedszkolaki.
ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to jeden z projektów ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. System ten upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, przeciwdziała otyłości, a przy okazji naucza podstaw takich  dyscyplin sportu jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka i piłka ręczna. Instruktorom w zabawie  towarzyszyli sportowcy klubów: PGE Skra Bełchatów, Polonia Piotrków, MKS Piotrcovia oraz Piotrkowianian Piotrków Trybunalski. Czerwony Kangur i jego towarzysze Play - Doh i Mocu dbali o dobrą zabawę wszystkich uczestników imprezy. 
ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to nie tylko rozrywka ruchowa, ale także wielowymiarowa edukacja dla najmłodszych. Nasze przedszkolaki sięgnęły po kredki, aby w ramach akcji „Pomaluj świat Drużyny Kangura” rysować wszystko to, co kojarzy  się z Czerwonym Kangurem.
Na zakończenie nasi reprezentanci otrzymali: dyplomy, medale i niespodzianki. 
https://www.piotrkow.pl/nasze-miasto-t70/aktualnosci-a75/przedszkoliada-w-piotrkowie-r15688

https://orlenprzedszkoliadatour.pl/impreza/13-02-2020-czwartek-piotrkow-tryb/
powrót