PRZEDSZKOLNY MASTER SZEF

Dnia 26.10.2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się I edycja konkursu "PRZEDSZKOLNY MASTER SZEF" pod patronatem Krzysztofa Chojniaka - Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego .
Jurorami konkursu zostali: Jakub Wolski Hell's Kitchen, Dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim Pani Iwona Buchalska, dr Katarzyna Kaźmierczak, wykładowca Akademii Piotrkowskiej.
Celem konkursu było propagowanie i wspieranie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci, zwiększenie wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania, integracja i wspólna zabawa z placówkami przedszkolnymi z naszego miasta.
Do rywalizacji stanęły przedszkola: Przedszkole SPSK w Piotrkowie Trybunalskim, Przedszkole Samorządowe
Nr 26, PS nr 20 , PS Nr 24, PS Nr 8, PS Nr 5, PS Nr 11, PS Nr 7, PS Nr 1, PS Nr 16, PS Nr 15.
I miejsce zajęło: Przedszkole SPSK w Piotrkowie Trybunalskim
II miejsce: Przedszkole Samorządowe Nr 1
III miejsce: Przedszkole Samorządowe Nr 20.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!
Dziękujemy serdecznie sponsorom za pomoc w zorganizowaniu konkursu: Mercure Piotrków Trybunalski Vestil, IKEA, Auchan, Pani Karina Ambrozik, Pan Kamil Krzaczyński "Usługi budowlane".

Wszystkim uczestnikom, jurorom i sponsorom serdecznie dziękujemy!!!