I Dzień Wiosny

21 marca dzieci powitały nową porę roku -WIOSNĘ.
Do jej nadejścia przedszkolaki przygotowywały się już od dawna. Aby przyspieszyć jej przyjście "Maluszki" założyły zielony ogródek w sali. Dzięki sprzyjającej pogodzie szukały zwiastunów wiosny podczas spacerów. W pierwszy dzień nowej pory roku dzieci przybyły do przedszkola w radosnych nastrojach, a w ubraniach przeważał kolor zielony. Piękne i kolorowe stroje, wiosenne emblematy miały zachęcić tę miłą porę roku. Świętowanie powitania Wiosny rozpoczęło się od zabaw związanych z tematyką pór roku. Przedszkolaki śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki oraz słuchały opowiadania o wiośnie. Uczestniczyły również w zajęciach z języka angielskiego "Powitanie Wiosny". Na zakończenie odbył się  "Pokaz mody sportowej" przygotowany przez kolegów i koleżanki z grupy II. Nie zabrakło również zabaw z balonami.
Jesteśmy pewni, że staranie naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Kopiowanie i udostępnianie zdjęć bez pisemnej zgody administratora jest zabronione.