Mrówki z wizytą w szkole

26 kwietnia "Mrówki" wzięły udział w lekcji na temat patriotyzmu w klasie trzeciej Szkoły Podstawowej nr 3. Dzieciaki mogły zobaczyć szkolną codzienność, siedzieć w szkolnych ławkach jak prawdziwi uczniowie oraz wykonywać różne "trudne" zadania. Starsi koledzy byli bardzo uprzejmi - dzielili się kredkami, służyli pomocą i wspólnie z 6- latkami brali udział w zabawach prowadzonych przez wychowawczynię kl. III - panią Bożenę Olas. Okazało się, że w tej klasie uczą się absolwenci naszego przedszkola oraz rodzeństwo niektórych naszych kolegów. Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały flagi własnoręcznie wykonane przez trzecioklasistów oraz białe i czerwone baloniki. Bardzo nam się podobało i z niecierpliwością czekamy na kolejne lekcje!