Czym skorupka za młodu...

IMG_20170221_122647
21 lutego nasze przedszkole odwiedzili uczniowie Gimnazjum Nr 5 pod opieką pani Urszuli Ratajczyk.
Ponownie gościliśmy uczniów Gimnazjum nr 5 wraz z panią  U. Ratajczyk. Gimnazjaliści tym razem postanowili przeprowadzić z grupą II, III i IV- tą zajęcia na temat zdrowego stylu życia. Poza lekturą ciekawej bajki, były konkursy, rozmowy o zdrowym odżywianiu, higienicznym trybie życia, hartowaniu się i gimnastykowaniu. Aby nie być gołosłownym, młodzież przeprowadziła wiele zabaw ruchowych i konkurencji sportowych. Wszyscy uczestnicy wygrali lepsze samopoczucie, kondycję i ... pyszne jabłuszka. Takie spotkania podobają się zarówno przedszkolakom jak i gimnazjalistom, więc wiemy już na pewno, że niebawem znów się zobaczymy.