Zajęcia i zabawy z "Budowlanką"

W piątek - 14 czerwca - gościliśmy w naszej grupie panie nauczycielki oraz uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie, czyli popularnie zwanej "BUDOWLANKI".
Dzięki naszym gościom wzięliśmy udział w bardzo ciekawych zajęciach, które pozwoliły nam dowiedzieć się jak powstaje budynek, ile zawodów jest koniecznych, aby dom nadawał się do użytku, jak wyglądają i nazywają się narzędzia i maszyny wykorzystywane w budownictwie, mogliśmy sami "zbudować" mur, łączyć rury, "malować" ściany itp. Panie nauczycielki - Renata K. i Kasia T. (mama Michała) wraz z uczniami - Klaudią O. i Antonim J.- przygotowały nawet dla nas zawody budowlane. To była prawdziwa drużynowa rywalizacja, która sprawiła nam wiele radości. Na koniec wszyscy otrzymaliśmy certyfikaty ukończenia szkolenia budowlanego, drobne upominki i kolorowanki. Serdecznie dziękujemy za MEGA atrakcyjne zajęcia i z chęcią weźmiemy udział w następnych - w przyszłym roku szkolnym.

Kopiowanie i udostępnianie zdjęć bez pisemnej zgody administratora jest zabronione